Producenci
Wybierz producenta, który Cię interesuje:
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia złożone w dniu roboczym do godz 13:00, są pakowane i wysyłane tego samego dnia (zamówienia opłacone lub z płatnością przy odbiorze).

Zamówienia złożone po godz 13:00 realizowane są w następnym dniu roboczym.

Zamówienie złożone w soboty, niedziele lub święta są realizowane w pierwszym dniu roboczym po dniach wolnych, chyba że ustalono z klientem inaczej. Istnieje możliwość dostawy expresowej w dni wolne od pracy na terenie m.Wrocławia,  po wcześniejszym ustaleniu i za dodatkową ustaloną wcześniej opłatą.

Dostawa do Ciebie powinna trafić w ciągu 48 godzin (nie wliczając dni wolnych i świąt) od momentu wysyłki towaru z naszego sklepu. My realizujemy zamówienie natychmiast po zleceniu lub po wpływie środków na konto.  Firma kurierska, z która współpracujemy, gwarantuje dostawy w terminie dzień nadania +1 dzień roboczy.   Ta zasada w 99% jest realizowana, jednak bywają przypadki kiedy nie jest to możliwe z powodów od nas nie zależnych - złe warunki atmosferyczne, awaria środka transportu itd.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Dostawa realizowana jest TYLKO na terenie Polski.

Zamówienia dostarczamy:

  • pod wskazany adres (kurier )
  • osobiście , jeśli adres dostawy jest w promieniu 10 km od naszej siedziby (Wrocław Leśnica, Wrocław Maślice, Wrocław Żerniki itp.)- po wcześniejszym uzgodnieniu osobistym.
  • osobiście w dni wolne od pracy- tylko na terenie m.Wrocławia
  • możliwość osobistego odbioru w naszej siedzibie 

     » koszt dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl