Producenci
Wybierz producenta, który Cię interesuje:
O nas

Naszą rodzinną działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Przez ostatnie lata nabieraliśmy doświadczenia nie tylko na rynku Polskim ale również na terenie UE. W 2015 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy (w branży suplementacyjnej), zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zainteresowanie żywnością dla naszych pupilów pojawiło się już 1992, od momentu pojawienia się u nas suczki Lessy (żyła do 2008 roku) a następnie psa Luckiego, który do dziś upomina się o swoje uprawnienia i wysokiej jakości karmy. 

Właśnie jego codzienne dopominanie się wykwintnego jedzenia sprowokowało nas do zainteresowania się tą branżą.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany dla Państwa pupilów towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszej całej załogi, która chętnie udziela porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. 

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@pupilunch.pl lub telefonicznie pod numerem 713493262 lub 501307313.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
PUPILUNCH

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl