Producenci
Wybierz producenta, który Cię interesuje:

CANAGAN TO POKARM WSZYSTKICH KOTÓW


Canagan kot i pies

Będąc bezwzględnym mięsożercą, kot, aby normalnie funkcjonować musi jeść mięso.

Aktualnie wielu producentów karm opiera swoje produkty na węglowodanach i białku roślinnym. Nawet te najbardziej znane karmy na rynku zawierają w sobie głównie kukurydzę, pszenicę, soję lub inne wypełniarze zbożowe. Co to oznacza dla kota? Taka dieta jest przede wszystkim niezgodna z jego naturalnym zapotrzebowaniem.

Canagan jest karmą zupełnie inną. Wprowadzi Twojego kota na wyższy poziom żywienia - każdy składnik karmy jest dokładnie wyselekcjonowany. Każdy składnik dostarcza w sposób optymalny niezbędne składniki, potrzebne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania.

W połączeniu z doskonałą przyswajalnością i smakiem, Canagan idealnie naśladuje naturalną dietę kocich przodków i ich współczesnych pobratymwców żyjących w środowisku naturalnym.

 

CANAGAN TO KARMA BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA


Przez lata produkcja karmy dla kotów coraz dalej zaczęła odbiegać od ich naturalnego zapotrzebowania na mięso w diecie. Producenci skupili się na obniżaniu kosztów produkcji, czego najczęściej spotykanym wynikiem są karmy gwarantujące minimum potrzebne do przetrwania i bieżącego funkcjonowania. Dotyczy to głównie karmy suchej, w której dominują białko pochodzenia roślinnego i węglowodany pochodzące ze zbóż.

Canagan przywraca suchej karmie dla kotów prawidłowe proporcje pomiędzy białkiem pochodzenia zwierzęcego, białkiem roślinnym i węglowodanami.

CANAGAN TO:

BRAK ZBÓŻ W SKŁADZIE!
WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA Z MIĘSA I RYB
WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJE I TŁUSZCZE
NISKA ZAWARTOŚĆ WĘGLOWODANÓW
DIETA ZBLIŻONA DO NATURALNEJ
BOGACTWO WARTOŚCI ODŻYWCZYCH

 

PROBLEMY ZE ZBOŻAMI W KARMACH DLA KOTÓW


Canagan karma bezzbożowa

Jako bezwzględny mięsożerca, kot znajduje dla siebie najwięcej składników odżywczych w białku pochodzenia zwierzęcego. Dlatego ważne jest, aby dieta oparta była na mięsie i tłuszczu zwierzęcym. Pamiętajmy, że koty się męczą na diecie węglowodanowej ze zbóż

Canagan nie zawiera żadnych zbóż w swojej recepturze, dzięki czemu jest lepiej przyswajalną i strawną karmą. Każdy składnik jest odpowiednio dobrany i wyselekcjonowany, aby zapewnić kotu optymalne odżywianie.

  

Zapraszamy do zakupów - wybierz odpowiedni smak karmy, kup i przekonaj się, czym jest jakość klasy premium!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl