Producenci
Wybierz producenta, który Cię interesuje:

Karma dla psa Piccolo


PICCOLO - NAJLEPSZA KARMA DLA MAŁEGO PSA! DLACZEGO?


 

Jeśli posiadasz psa małej rasy, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na rodzaj karmy, jaką mu podajesz.

Karma Piccolo dla małych ras psów stworzona jest właśnie dla Twojego pupila!

KARMA BEZZBOŻOWA

Piccolo_karma_bezzbozowa

Bezzbożowa receptura karmy Piccolo dostarcza znacznie więcej cennych składników Twojemu pupilowi w porównaniu do karm wypełnionych zbożami - które nie są dobrze przyswajalne przez psy.

 

 

KRUCHE, MAŁE KROKIECIKI

Piccolo_karma_kruche_i_male_krokieciki

Karma Piccolo składa się z małych krokiecików, mających kształt ułatwiający przegryzanie. Ponadto są idealnie kruche dzięki czemu Twój piesek będzie miał niesamowitą satysfakcję z każdego kęsu!

 

 

100% NATURALNE SKŁADNIKI, BEZ GMO

Piccolo_karma_naturalne_skladniki

Receptura karmy Piccolo składa się tylko z najlepszych, naturalnych składników, które zapewnią Twojemu pieskowi wspaniałą kondycję i zdrowie. Karma Piccolo nie zawiera żadnych sztucznych barwników, aromatów, składników GMO oraz hormonu wzrostu. Wszystkie składniki karmy stanowią zbilansowaną i w pełni kompletną dietę dla Twojego psa.

 

WYSOCE PRZYSWAJALNE SKŁADNIKI, MNIEJSZA POTRZEBA WYPRÓŻNIANIA

Piccolo_karma_wysoce_przyswajalna

Składniki karmy Piccolo zostały dobrane głównie ze względu na ich wysoką przyswajalność przez pieski małej rasy. Bogatsze w wartości odżywcze oraz lepiej przyswajalne krokieciki spowodują, że Twój piesek spożyje ich mniejszą ilość w porównaniu do karmy gorszej jakości. Dzięki temu, dodatkową korzyścią dla Ciebie jest rzadsza chęć wypróźniania się przez Twojego pupila! Zauważysz, że Twój piesek wypróżnia się mniej oraz rzadziej, gdyż lepiej przyswoi spożytą karmę Piccolo.

DUŻA ZAWARTOŚĆ MIĘSA W KARMIE

Piccolo_karma_duza_zawartosc_miesa

Zawartość mięsa w karmach Piccolo wynosi aż 75%! Dzięki temu Twój piesek ma zapewnione wysokiej jakości źródło potrzebnych mu protein zwierzęcych oraz energii koniecznych do prawidłowego rozwoju jego mięśni oraz zdrowego organizmu. Karma Piccolo nie jest przeładowana zbędnymi i tanimi węglowodanami, które nie są wskazane w dużych ilościach Twojemu pieskowi.

 

BRAK SZTUCZNYCH KONSERWANTÓW

Piccolo_karma_bez_konserwantów

Wszystkie karmy Piccolo zabezpieczono przed utratą cennych właściwości za pomocą naturalnych konserwantów: tokoferoli, które wchodzą w skład witaminy E oraz rozmarynem. Karmy Piccolo nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów.

 

  

SUPER SMACZNA

Piccolo_karma_super_smaczna

Karmy Piccolo są zarówno super smaczne jak i odżywcze, dzięki czemu zachwycą nawet najbardziej wybrednego pieska! Dzięki wysokiej zawartości mięsa oraz użyciu tylko zdrowych, naturalnych składników, Twój piesek z pewnością zakocha się w smaku karmy Piccolo - i to bez użycia żadnych sztucznych aromatów!

 

LEKKOSTRAWNA

Piccolo_karma_lekkostrawna

Podając Twojemu pieskowi karmę Piccolo, możesz być pewien, że spożywa ona najwyższej możliwej jakości składniki, które są delikatne dla jego układu trawiennego i łatwo przyswajalne. Dzięki temu zmniejszasz ryzyko wystąpienia ewentualnych problemów trawiennych. Lekkostrawna formuła karmy Piccolo pozwoli Twojemu pieskowi przyswoić możliwie najwięcej cennych dla niego składników.

 

PICCOLO - KARMA DUMNIE WYPRODUKOWANA W WIELKIEJ BRYTANII


 

 Piccolo_karma_z_Wielkiej_Brytanii.png

Zapraszamy do zakupów - wybierz odpowiedni smak karmy, kup i przekonaj się, czym jest jakość klasy premium!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl