Producenci
Wybierz producenta, który Cię interesuje:
Zwrot produktu

Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy.

Sprzedawcą jest Ewa Kowalska, prowadząca działalność gospodarczą  wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
NIP 897-111-09-94,
regon: 021253555. 

Niniejsza informacja jest kierowana dla kontrahentów sprzedawcy będących konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego. 

 1. Prawo odstąpienia od umowy

Informujemy, że masz prawo odstąpić od zawartej na odległość umowy w terminie 14 dni od otrzymania (wejścia w posiadanie) zamówionych produktów. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia  np. pismo wysłane pocztą tradycyjną na adres: e-Sklep ”PUPILUNCH” Ewa Kowalska ul. Junacka 6A, 54-020 Wrocław lub pocztą elektroniczną na adres: sklep@pupilunch.pl 

Prawo odstąpienia dotyczy  wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Możesz skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, który dołączamy do każdego zamówienia, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

 2. Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Tobie wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia zamówienia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia zamówienia innego, niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym wypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żądnych opłat w związku z tym zwrotem.

Prosimy o odesłanie lub przekazanie nam zamówionych produktów na adres: e-Sklep „PUPILUNCH” Ewa Kowalska ul. Junacka 6A, 54-020 Wrocław niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeśli odeślesz zamówione produkty przed upływem 14 dni. Bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy poniesiesz Ty. 

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu wypełnij dołączony do przesyłki "formularz odstąpienia od umowy" lub pobierz go tutaj i odeślij na adres: e-Sklep "PUPILUNCH" Ewa Kowalska, Junacka 6A, 54-020 Wrocław

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl